sobota 13. února 2010

Je to kluk

Konecne jsem se dockala.V patek 12.02.ve 22:41 se me dceri a jejimu partnerovi narodil chlapecek ,ktery nejspis dostane jmeno Makeef.Velice si vazim toho,ze me Tereza tolik duveruje a prala si abych spolu s tatinkem Ryanem byla u porodu.Byl to neuveritelny zazitek ktery si ulozim do srdicka a nikdo ho odtamtud nedostane.

Maminka i baby jsou zdravi,tatinek s nimi travi dnesni noc v porodnici a uz zitra,kdyz bude vse v poradku si je odveze domu.


Pysna babicka :))
Proud grandma :)

Posted by Picasa

8 komentářů:

Helča řekl(a)...

Moni, moc moc gratuluji, máš nádherného vnoučka, to jsou ty nejkrásnější okamžiky v životě, tak si je užívej plnými doušky. Přeji hodně zdraví a štěstíčka všem. Helča

Katie_25 řekl(a)...

Moni, připojuji se ke gratulaci ke krásnému vnoučkovi .. přeji mu hlavně hodně zdravíčka .. a ty si ho pěkně užívej .. :o) K.

zcdl řekl(a)...

jeej Monika, krasny vnucik, prajem jemu aj mamine vela vela zdravicka a uzivajte si ho, je velmi krasny :)

Martina Home řekl(a)...

Moni, moc a moc gratuluji a přeji hlavně zdravíčko maličkému a mamince a velké gratulace patří též pyšnému tatínkovi a babičce :o) Martina

Evik řekl(a)...

Moni, moc gratuluji k nádhernému vnoučkovi!!! Klučíkovi a mamince hodně zdravíčka a tatínkovi také velké gratulace :) A ty si užívej babičkovství!

Ajka řekl(a)...

Moničko, moc gratuluji a přeji mamince i chlapečkovi hlavně zdravíčko a krásné a zážitky!!!

domino355 Eva řekl(a)...

Moni, pyšná babičko ze srdíčka gratuluju k překrásnému vnoučkovi, užívej si radosti z tohoto daru. Přeju maličkému a celé rodince hodně radosti, zdravíčka, ať maličký roste a dělá Vám všem jen samou radost.
Eva

Hutule řekl(a)...

Krasny kluk. Velka gratulace do Vancouveru.

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...