neděle 14. února 2010

Doma

Moc a moc dekuji vsem za gratulace.Rodinka uz je doma a tak jsme vcera,hned jak jsem dovarila pro maminu hrnec slepici polevky vyrazili na navstevu. Makeef neplace, hezky ji .........a spi a spi.No proste dokonale miminko :)))
3kg 175g a 50.8cm

Thank you all for the warm wishes!  The family is home from the hospital, we had a great visit yeasterday right after I made a big pot of chicken soup for the new mom. Makeef is great, he doesn't cry, he is eating good and he sleeps and sleeps.....in all he is a perfect baby :))
3kg175g and 50.8cm

Posted by Picasa

6 komentářů:

Irena řekl(a)...

Mončo, dceři posílám velikou gratulaci. Zázrak v podobě příchodu dítěte na svět jsem zažila před 3 lety coby hlavní aktérka a vím, jak silný to byl zážitek, přeju chlapečkovi pevné zdraví, hodně lásky a milující rodiče. Pride

Gralińka řekl(a)...

je krasnej! gratuluju všem, ať dělá rodičům jenom radost! :)

Katie_25 řekl(a)...

Moni.. jůůů to je krásný miminko .. a těch vlásků, co má .. ještě jednou velká gratulace :o)

Knihomilka řekl(a)...

Nádherné miminko..moc gratuluju

Martina řekl(a)...

Ahoj Moni:-)
Moc,moc,gratuluji,pišná babičko:-)).
Říkala jsem si,že k tobě musím zaběhnout,že budeš určitě psát o olympiádě,no že uvidím vnoučka mne nenapadlo:-)).Přeji malému i mamině hodně zdraví a pohody a lásky,tobě krásné rozmazlování:-).
Jaro vám asi všichni závidíme,tady mrzne a mrzne a sníh místo na olypiádě padá unás.
Moni,měj se fajn,pa Marťa(ovečka je nádherná)

sar řekl(a)...

Milá Mončo, spěchám s přáním všeho dobrého, mimískovi i mamince hodně zdravíčka, štěstíčka, krásný a spokojený život!!!!
Veliká gratulace!!!!
Pěkné dny. Šárka

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...