pátek 4. ledna 2013

New year - new project


Novy rok, novy projekt. Brzy vam ukazu co mam nahozeno na jehlicich. Dosla jsem k poznani, ze zivot je moc kratky na to plytvat casem pletenim z nekvalitni prize. Proto tedy smes hedvabi a Merino vlny.  Poridila jsem si take nove bambusove jehlice v kontrastni barve aby se lepe pletlo, ze :))

New year - new project. I will show you very soon what's on my needles now.  I came to a conclusion that  life is short hence you should be using  luxurious yarns! This one feels sooo soft.  By the way I've got new bamboo needles for this project too :))


Rada kupuji mistni vyrobky..... tato prize je  od nas z ostrova.

 I love shopping locally....
Podrobne video ( nemecky) na " kruhove " pleteni Myslim, ze je postup velice nazorny a tak to zvlatnete i kdyz treba neumite nemecky. Druhe video (anglicky) ukazuje zase velice podrobne "krokodyli vzorek".

Few good video tutorials. One in German on how to knit  a "snail". Ha,ha, that's how I call this clever circle knitting technique .  The second one shows how to crochet "crocodile stitch".  Enjoy!

Preji krasny vikend....

 Hope you have a wonderful weekend xo......5 komentářů:

Ilona řekl(a)...

Vlna vypadá dobře, už se těším na ten nový projekt ;)

Monika řekl(a)...

To je jasné, že je potřeba podporovat místní produkty. Měl by to dělat každý. Ty vzory vypadají zajímavě, ale já bohužel vůbec neumím plést. Zkoušela jsem to, ale jsem úplně levá.....ale háčkování mi jde....:-D

Vlaďka řekl(a)...

Moniko, zdravím v novém roce a přeji hodně zdravíčka a štěstíčka a spoustu času pro tvořivé chvilky!
Od té doby,co pletu z přírodních materiálů, už se mi vůbec nechce sáhnout na akryl nebo něco podobného, byť to vypadá luxusně. Nedá se to vůbec porovnat. Je to rozdíl asi jako mezi dobře uvařeným jídlem a konzervou. A s tvojí filozofií nákupu výrobků souhlasím. Nač vozit věci přes půl zeměkoule?
Přeji ti, ať se zadaří. S těmi nádhernými jehlicemi to půjde "skoro" samo :-)

Helena řekl(a)...

Moni, ta příze vypadá naprosto úžasně! Těším se na výrobek!
Krokodýlí vzorek jsem zkoušela loni, jsou z něj moc hezké stromečky.
Moc zdravím, Helena

Anonymní řekl(a)...

Hello Monika,

Thanks a lot for visiting my blog.
I see that you are very creative with a needle.

I wish you a happy, creative, successful year.

Hélène

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...