úterý 4. března 2014

not so Lazy Days :0)

More snow and rain kept us inside, so I was working on  projects that needed to be done, which is great. I crocheted this little cotton basket.

Stale je "nasnezeno" a tak se drzime vic doma a ja mam alespon cas na me resty.  Konecne jsem si uhackovala bavlnenou misku.
Refinished this table. Actually it was a pair and they already sold.
Zrenovovala tenhle stolek. Tedy vlastne dva ( byl to par) a uz jsou prodane.Also I just finished and listed this wooden settee yesterday. Update: The bench is sold :)
Vcera jsem dodelala tuhle lavici a dnes prodala :)I started working on this baby blanket. This is the color theme my daughter is going for in the nursery this time . It is fun to crochet, I am making it from three strands of yarn, so it is (will be) very chunky and cozy :)

Take jsem zacala hackovat deku pro mimco v barvach, v kterych Tereza tentokrat dekoruje baby pokoj. Pouzila jsem trojitou prizi, takze prace rychle pribyva a deka je (tedy bude) krasne tlusta, mekounka no zkratka "jen se zachumlat" :)

6 komentářů:

Helena řekl(a)...

Moni, před tvým restaurátorským uměním opravdu smekám! Krásná práce! A s háčkem to tedy taky umíš, jen co je pravda...
Moc tě zdravím, Helena

Radana řekl(a)...

krasne prace jen co je pravda :-) mam tu starou suplikatou skrin a potrebovala by zrenovovat ale ja se bojim ze ji znicim je hodne stara.

Ella řekl(a)...

Moni klobouk dolu ,jsi moc sikovna ve vsech smerech.Musim se priznat ze ti docela zavidim ten vyber v nabytku vhodneho k restorovani u nas toho moc neni.

Věrka řekl(a)...

Moni, ty jsi šikovná. Do nábytku bych asi nešla, ale ta deka je moc pěkná.
Ať je brzo hotová.
měj se krásně Věrka

Baru řekl(a)...

Moni, je to nádhera, všechno, jen slintám!!! Měj se krásně ;o)

Lezarts řekl(a)...

Samá nádhera!!! A kdy spíš???:-D

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...