pátek 13. prosince 2013

Hornby Island 2013

This was probably the latest in the season that we ( my girlfriends and I) did our annual Hornby trip. As usual, we had a blast. Friday, the day we were leaving I woke up to the most beautiful winter wonderland.

Tohle bylo asi nejpozdeji v roce, co jsme se s kamaradkami vypravily na Hornby na nas kazdorocni vylet. Jako vzdy to byla parada. V patek, vden odjezdu jsem se vzbudila do snehove kralovstvi.
No school for kiddos, but Dom was up and gone first thing in the morning, hanging out with friends and enjoying the snow. He didn't even noticed the bear tracks in the snow. I've seen them next to his bike tracks when I took these photos later in the morning. It was fun to follow them and see where the bear was "wondering" at night. He did get into our trash the night before :(

Kvuli snehu nebyla skola ale Dominik odjel hned po ranu ke kamaradovi a uzivali si snehucely den. Ani se nevsiml stop medveda i kdyz s kolem projel primo vedle nich. Ty jsem objevila az ja, kdyz jsem sla pozdeji na zahradu fotit. Bylo zajimave sledovat, kde vsude medved v noci "coural". Den  predtim nam opet rozhazel cely obsah popelnice :(Bear print on the right next to my size 7 shoe print on the left.
Medvedi stopa v pravo a ma bota cislo 24 v levo.There was no snow on Hornby. We had  a great dinner at the local bar Friday night with live jazz music and woke up the next day to the most beautifull sunny day. The rustic cabin is right on the beach.

Na Hornby snih nebyl. Daly jsme si dobrou veceri v mistnim baru za poslechu ziveho jazzu a druhy den rano se probudily do slunecniho dne. Chatka je primo na plazi.Beautiful walk at the Helliwell  Park
Prochazka po  Helliwell parku.


Goofing around  :)
Blbneme  :)
 We were also very productive :)  Knitting hats, socks, mittens, and making Indian mocassins.
 Take jsme velmi produktivni :)  Pletly jsme cepice, rukavice, ponozky a sily indianske mokasiny.Sunday afternoon....time to get back to reality.
Nedelni odpoledne....navrat do reality.


I cant wait to go back next year, these trip with my girlfriends are very special to me
 Uz se tesim na pristi rok,  tyhle vylety s kamaradkami si hodne cenim9 komentářů:

Ella řekl(a)...

Moni ty si teda krasne uzivas,podle fotek to byl prima vilet s urcite prima holkama.Ten medved musel byt velky podle porovnani stopy,nebojite se .

Radana řekl(a)...

nadhera od prirody az po vztahy :-)

rêve de vivre řekl(a)...

Moni, ani sa Ti nedivím, že máš rada Vaše výlety.My sme tiež 5 kamarátok a každý rok chodíme niekam na predĺžený víkend. Vždy je to veľká sranda a príjemná zmena. A ten medveď pri Vás, veď ja keby som to vedela, že tam je medveď tak nevyjdem ani von. Obdivujem Tvoju odvahu. Andrea

Daja Duha řekl(a)...

Moni,skoro ti závidím ale jen tak upřímně!Máte tam boží přírodu,to naplavené dřevo,lesy, skály medvědy,jako v pohádce!Parta báječných děvčat...Užívej pokud můžeš!!!!Daja

Jaromila řekl(a)...

Moni, to musel být BEZVADNÝ RELAX se spřízněnýma dušičkama........
Jsi " odvážná školačka" !
Já jsem viděla medvěda jen v dálce
a měla jsem divný pocity !!!
Ahoj
Jaromila

Helena řekl(a)...

Moni, to jsou překrásné fotky! Moc ti přeji takové dny, přítelkyně, příroda...nádhera!
Moc zdravím, Helena

Věrka řekl(a)...

Moni, to je paráda. A k výletu se ještě stihnete kreativně vyřádit. Super.
měj se krásně Věrka

p.s. a medvěda se nebojíš?

Kaiva řekl(a)...

Moni, to jste si to užily. Krásná příroda, žádní mužští - dámská pohoda. Věřím, že se na vaše společné výlety těšíte.
Přeji ti krásné vánoční dny
IVA

Martina řekl(a)...

Wow, this nature looks so grand and free and refreshing! And i love the little fur shoes you showed. Cheers to a super eek!

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...