pondělí 26. října 2009

Lucernicky

Jednoduche lucernicky,ktere se navleknou na vanocni svetylka.
Tady najdete predlohu
http://www.oncewed.com/wp-content/uploads/2009/07/template_lightedpennant.pdf

Prevzato od Anny.

2 komentáře:

Martina řekl(a)...

Ahoj Moni:-)
Omlouvám se,ale teď když jsem uzavírala komentáře u svých straších příspěvků,našla jsem tam komentář,který zřejmě správce blogu zablokoval.U syna jsem mandle nezažila,ale ten růst ano.Syn má 196cm a klouby mu také dělají problémy.Horší je,že je mu už dvacet a poradit si nenechá.
Přeji Davidovi,ať ho kolena nebolí a hlavně ať má tělo v pohodě.
No a s tím horoskopem.Jsme ze sestrama každá jiná,alepřesto máme jedno společné.Tíhneme k rodině,máme se moc rády a těžce neseme problémy druhých.Jak se říká,rak je rodinný tip:-).No a ta sestra o 6let mladší je také rak:-)).
Moni,nestíhám nic,to jen vypadá.Mám do vánoc ušít asi 4deky,ale čas letí a mne do šití neustále něco leze.
Tak a teď k tobě.Tvůj podzim mne krásně pohladil po duši,opravdu ho miluji.Svetřík pro miminko je moc hezký,ale tápu v tom,pro koho je,asi jsem špatně četla.Myslím že dcera chtěla rodinu,nebo se mýlím?
Lampionky se mi líbí,hodně jsme podobné věci vyráběli když byli děti malé.Bedlu přinesl manžel převčírem,spolu s Václavkama.Mají takové zpoždění,že jsme si mysleli,že už nevyrostou.
Moni,přeji hezký týden,unás je ve středu státní svátek,tak mám volno.Doma jsem už oznámila že zítra po práci uvařím a středu strávím u šicího stroje,ať pohnu aspoň s jednou dekou:-).
Měj se krásně,pa Marťa

Lauri řekl(a)...

Thank you for your comment in my blog!

My boyfriend wants to live and work in Ceska! that means I'll follow him! So I will have to learn the language. I know a little croatian, so I think it shouldn't be hard for me to learn! Perhaps you can help!

Bye!!

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...