Zobrazují se příspěvky se štítkemstuhy. Zobrazit všechny příspěvky
Zobrazují se příspěvky se štítkemstuhy. Zobrazit všechny příspěvky

středa 10. června 2009

Stuhy

Vcera jsme se z dcerou vypravily na nakupy do Nanaima.Mesto vzdalene asi 120km.Mela v nedeli narozeniny a tak "nutne" potrebova utratit penizky ktere dostala:)
Byl to moc hezky den,domu jsem prijela po sedme hodine uplne uondana.
Take jsem neco nakoupila,mimo jine tyhle stuzky a prizi.


Dnes rano jsem venku pila kafe a koukam,srna z baby.Muselo byt dost cerstve,jeste poradne nekoordinovalo chuzi ale statecne uz nasledovalo mamu.Nechtelo se mi pro fotak abych je nevyplasila a tak jsem je jen pozorovala.Za chvilku se zase pred zahradou prochazel tenhle kousek.To uz jsem mela fotak po ruce.
Kdyz je takhle pozoruji tak je to nadhera ale kdyz mi sezerou kytky a vypleni zahradu tak to bych je nejradeji videla na taliri :))))
Take se ted na nasem kompostu zalibilo medvedovi.Toho se radeji fotit nepokousim.Drzim se v pozadi.(kliknutim se fotky zvetsi)
Posted by Picasa

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Výmena chnapek - potholder Swap 2011


free counters

Follow this blog with bloglovin

Follow Moničino kreativní tvoření